GÖDÖLLŐI VÁROSI KÖNYVTÁR ÉS INFORMÁCIÓS KÖZPONT

Erzsébet szavalóverseny 2019

Adminisztrátor 2019-09-26 11:52:43

 

 

GRATULÁLUNK minden résztvevőnek!

 

 

A zsűriben Pécsi Ildikó, Kossuth- díjas, Érdemes és Kiváló Művész, a Gödöllői Királyi Kastély Barátainak Egyesülete díszelnöke, Gödöllő Város Díszpolgára; Fülöp Attiláné, a Gödöllői Városi Könyvtár és Információs Központ nyugalmazott igazgatója; Buka Enikő, a Frédéric Chopin Alapfokú Művészeti Iskola igazgatója; Dr. Papházi János, a Gödöllői Királyi Kastély múzeumi osztályának vezetője és diákzsűriként Bartos Janka, a 2018 évi szavalóverseny III. kategóriájának győztese foglalt helyet.

 

 

I. kategória

I. helyezett: Kristóf Mátyás, (Erkel Ferenc Általános Iskola, felkészítő: Matuz Zsuzsa)

II. helyezett: Varga Lili Csilla, (Damjanich János Általános Iskola, felkészítő: Fazekas-Pecze Katalin)

III. helyezett: Gera Viktória, Török Ignác Gimnázium, felkészítő: Bajczi Tünde)

 

II. kategória

I. helyezett: Gazsó Levente, (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Mucsi Ildikó)

II. helyezett: Barta Balázs Dénes (Hajós Alfréd Általános Iskola, felkészítő: Szabóné Nagy Marianna)

III. helyezett: Papp Ágoston (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Czenki Réka)

 

III. kategória

I. helyezett: Demeter Szabolcs (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Babicz Mária)

II. helyezett: Györfi Krisztián (Aszódi Evangélikus Petőfi Gimnázium, felkészítő: Györfi Lídia Izabella)

III. helyezett: Balogh András (Török Ignác Gimnázium, felkészítő: Illés Erzsébet)

 

Zenei kategória

I. helyezett: Kovács Dominik (Velliciamo Művészeti Stúdió, felkészítő: Oláh József)

 

Gödöllő város különdíjai:

Kupi Gréta Boróka  (Török Ignác Gimnázium: Bajczi Tünde)

Csepi Eszter (Gödöllői Református Líceum, felkészítő: Kiss Dávid)

Ercsi Csongor (Hajós Alfréd Általános Iskola, felkészítő: Heltai Katalin)

Nagy Gerda (Gödöllői Református Líceum felkészítő: Hajnal Attila)

 

Gödöllői Város Könyvtár különdíja:

Barta Balázs Dénes (Hajós Alfréd Általános Iskola, felkészítő: Szabóné Nagy Marianna)

 

Gödöllői Királyi Kastély különdíja:

Varga Lili Csilla, (Damjanich János Általános Iskola, felkészítő: Fazekas-Pecze Katalin)

 

Bada Márta festőművész különdíja:

Radnai Vivien (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Horváth Tímea)

 

Bu Györgyi textilművész különdíja:

Nagy Gerda (Gödöllői Református Líceum felkészítő: Hajnal Attila)

 

Gödöllői Mozi különdíja + Gödöllői Városvédő Egyesület könyvajándéka:

Elsässer Hunor (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Babicz Mária)

 

Lázár Lovaspark különdíja:

Török Boglárka (Hajós Alfréd Általános Iskola, felkészítő: Heltai Katalin)

 

Levendula Galéria különdíja:

Korzenszky Enikő (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Babicz Mária)

 

Művészetek Háza, Gödöllő különdíja:

Pongrácz András Botond (Erkel Ferenc Általános Iskola, felkészítő: Majorné Miklósi Gyöngyi)

 

Ormosbánya Megújhodásáért Közalapítvány különdíja:

Major Petra (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Babicz Mária)

 

Ormosbánya Megújhodásáért Közalapítvány különdíja:

Mohos Petra (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Babicz Mária)

 

Pálmaház Kertészet és Herbárium, Gödöllő különdíja:

Szabó Márta (Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, felkészítő: Weidl Beatrix)

 

Varga Ajándéküzlet különdíja:

Albert Nóra Edina (Damjanich János Általános Iskola, felkészítő: Fazekas-Pecze Katalin)

 

Gödöllői Városi Múzeum különdíja:

Hőgyes Ákos (Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, felkészítő: Tóth Ágnes)

 

Tanpálya Vezetéstechnikai Centrum különdíja:

Kovács Dominik és felkészítője, Oláh József (Velliciamo Művészeti Stúdió)

 

Centrál Színház különdíja:

Keindl Júlia Réka (Hajós Alfréd Általános Iskola, felkészítő: Heltai Katalin)

 

Centrál Színház különdíja:

Pelles Zsófia (Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, felkészítő: Tóth Ágnes)

 

Szlávik Jánosné különdíja:

Deme Donát (Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, felkészítő: Weidl Beatrix)

 

Hidasi Zsófia textilművész különdíja:

Abonyi Kincső (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Czenki Réka)

 

Vörös Eszter Anna képzőművész különdíja:

Zeleni Dóra (Izsó Miklós Általános Iskola, Ormosbánya, felkészítő: Zeleniné Kasdi Orsolya)

 

Vörös Eszter Anna képzőművész különdíja:

Kiss Réka (Könyves Kálmán Általános Iskola, Kartal, felkészítő: Mitter Klára)

 

Boda Anikó festőművész különdíja:

Oros Nóra (Premontrei Iskolaközpont, felkészítő: Németh Lili Veronika)

 

 

Gödöllői Fiatal Művészek Egyesülete különdíja:

Kuris Piroska Sára (Aszódi Evangélikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium,

felkészítő: Lányi Erzsébet)

 

Gödöllői Fiatal Művészek Egyesülete különdíja:

Roth Emese Antónia (Szent Imre Katolikus Általános Iskola és Óvoda, felkészítő: Galliné Spissák Márta)

 

Urbango gödöllői csapata különdíja:

Demeter Szabolcs és a Premontrei Iskolaközpont versenyen induló tanulói

 

 

  

A hozzászóláshoz be kell jelentkeznie!

Vissza

©Gödöllői Városi Könyvtár és Információs központ

Oldaltérkép

mobil változat

Bezárás
Oldalunk sütiket használ a tökéletesebb felhasználói élmény érdekében. Részleteket az adatkezelési tájékoztatóban talál.
Elfogadom